fonia.digital agencja marketingowa

Specjalista ds. sprzedaży

Kalisz – praca stacjonarna z biura

Umowa zlecenie – pełen wymiar godzin

Fonia to innowacyjny operator telekomunikacyjny łączący w sobie usługi GSM z dodatkowymi kuponami rabatowymi dla miłośników zakupów. Dodatkowo swoim klientom gwarantuje program Cashback – dzięki niemu klienci otrzymują zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy online.

Udostępniamy kolejne usługi naszym klientom, dlatego szukamy osób, które pomogą nam zwiększyć ich ilość.

Szukamy prawdziwych sprzedawców. Nie będziesz tracić czasu na raporty i obsługę posprzedażową. Jeśli czujesz sprzedaż – u nas w pełni wykorzystasz i rozwiniesz swój potencjał.

Jeśli interesuje Cię praca pełna codziennych wyzwań, a jednocześnie chcesz mieć realny wpływ na rozwój firmy – ta propozycja może być właśnie dla Ciebie!

TWOJE ZADANIA:

– Kontakt z klientami – drogą telefoniczną oraz e-mailową
– Prowadzenie negocjacji warunków z potencjalnymi klientami operatora
– Udzielanie informacji dotyczących produktów i usług firmy
– Skuteczne zarządzanie informacjami klienta i szybka aktualizacja danych w systemie
– Dbanie o bezpieczeństwo i porządek danych wewnętrznych
– Kreowanie i promowanie wizerunku firmy.

NASZE WYMAGANIA:

– Samodzielność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja własnej pracy, konsekwencja!
– Zaangażowanie
– Komunikatywność
– Umiejętność odpowiedniego reagowania w sytuacjach stresowych
– Obsługa pakietu MS Office, Google oraz programu poczty e-mail (możliwość przeszkolenia w tym zakresie)
– Wcześniejsze doświadczenie w pracy związanej z pozyskaniem klienta mile widziane
– Znajomość języka angielskiego mile widziana (na potrzeby wewnętrzne)

OFERUJEMY:

– Możliwość uczestniczenia w innowacyjnym na skalę światową projekcie telekomunikacyjnym
– Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
– Możliwość stabilnej pracy w nieustannie rozwijającej się firmie opartej na solidnych filarach rzetelności, jakości i bezpieczeństwa
– Możliwość szkoleń, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego
– Profesjonalne przygotowanie do wykonywanych obowiązków
– Realny wpływ na rozwój firmy
– Pracę w stałych godzinach pracy, od poniedziałku do piątku
– Dodatkowe wsparcie ułatwiające pozyskanie klienta (generowanie leadów sprzedażowych)
– Pracę w młodym, otwartym i doświadczonym zespole
– System szkoleń i programów rozwojowych
– Ciekawe spotkania integracyjn
–  Po okresie próbnym dostęp do Pakietu Zdrowie PZU

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o treści „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fonia Telecom  Sp. z o.o. KRS: 0000890861, NIP: 1133031081, REGON: 388645503 w związku z udziałem w postępowaniu rekrutacyjnym”

Oferta Specjalista ds. sprzedaży Fonia (#14)